header

Dołączyliśmy do grona Firm Rodzinnych !

W tym zaskakującym dla wszystkich roku, Święty Mikołaj przyszedł do Kancelarii trochę szybciej, a mianowicie 18 grudnia 2020 r. gdy dostaliśmy cudowną wiadomość informującą o przyjęciu nas do grona Firm Rodzinnych.

Fundacja Firmy Rodzinne (FFR) powstała w 2011 r. i wzięła sobie za cel integrację, wspieranie oraz promowanie działań, oraz dbanie o wspólny interes rodzin biznesowych.
Fundacja między innymi organizuje:

    • spotkania tematyczne dostarczając wiedzę na najwyższym poziomie,
    • spotkania mentoringowe – spotkania dla firm rodzinnych z liczącymi się przedsiębiorcami,
    • seminaria i konferencje,

a także wydaje biuletyn dotyczący firm rodzinnych, prowadzi kampanię społeczną drzewka Firma Rodzinna oraz przyznaje prawo do używania znaku Firma Rodzinna, który wyróżnia firmy na rynku jako dumnych przedstawicieli wspólnych więzi krwi.

Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie procedury dołączenia do Fundacji Firma Rodzinna, po tym jak najmłodszy z rodziny Ogrodowskich, syn Bartosz, w maju 2020 roku dołączył do zespołu Kancelarii.
Rozpoczynając działalność w 2003 r. nie spodziewaliśmy się, że kiedyś będziemy mogli ubiegać się o miano Firmy Rodzinnej – co 18 grudnia stało się faktem.

To ogromny zaszczyt i odpowiedzialność znaleźć sie w tak zacnym gronie, ponieważ w Polsce tym znakiem może się posługiwać zaledwie 989 firm, w tym takie tuzy jak Grycan, Black Red White czy Wedel. Rozpiera nas duma, że możemy zasiąść przy jednym stole z takimi gigantami na polskim rynku. Jesteśmy wdzięczni, że dołączyliśmy do społeczności firm dumnych ze swojej rodzinności.

Jeśli chcecie Państwo poznać nasze usługi oraz nasz zespół – zapraszamy do kontaktu.

 

Zobacz również:

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się z nami

Zostaw swój numer telefonu
lub adres e-mail, oddzwonimy.