header

Do kiedy należy złożyć sprawozdanie finansowe ?

? UWAGA! WAŻNE INFORMACJE ?

Do kiedy należy złożyć sprawozdania finansowe? ?

 
? Spółki zarejestrowane w KRS mają 3 miesiące na sporządzenie sprawozdania finansowego od dnia bilansowego. Jeśli rok obrotowy pokrywa się z kalendarzowym, termin na sporządzenie sprawozdania upływa 31 marca ⏰
.
? Kolejnym krokiem jest zatwierdzenie sprawozdania przez odpowiednie organy w firmie np.: walne zgromadzenie wspólników. Zatwierdza je także właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej ?‍?
 
⏱ Roczne sprawozdanie finansowe powinno zostać zatwierdzone nie później niż w terminie 6 miesięcy od dnia bilansowego, czyli do 30 czerwca, jeżeli rok obrotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym ?
 
❓ Czy wiesz, że…
? spółki cywilne nie mają obowiązku przekazania sprawozdania finansowego ani do Szefa KAS, ani do urzędu skarbowego, ani do KRS, niemniej jednak są zobowiązane takie sprawozdanie finansowe przygotować?
 
Masz wątpliwości, jakie terminy dotyczą Twojej firmy❓
A może masz inne pytania, związane ze sprawozdaniem finansowym ❓
Zapytaj nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji ?

 

Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami. Przekonaj się, że księgowość może być kompleksową usługą, która pozwoli Ci na prowadzenie biznesu. Napisz do nas lub umów się na konsultację. Zapraszamy!.

Zobacz również:

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się z nami

Zostaw swój numer telefonu
lub adres e-mail, oddzwonimy.