header

Informacja o zmianie logotypu

Z radością informujemy, iż wraz z końcem 2020 roku oficjalnie zacznie obowiązywać nasz nowy logotyp. Od dzisiaj będzie zastępował dotychczasowe logo obecne na naszych stronach internetowych, portalach społecznościowych, dokumentach firmowych oraz sukcesywnie wprowadzanych nowych materiałach reklamowych.

Zmiana logotypu oraz całej identyfikacji wizualnej jest naturalnym efektem poszerzenia zakresu działalności naszej Kancelarii powołując nowe działy: kadr i płac oraz szkoleń, oraz przeobrażeniem jej struktury na przestrzeni 18 lat działalności.

 

Zmiana logotypu i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z otoczeniem oraz kontynuacja kierunku rozwoju firmy, którym jest świadczenie usług księgowo – podatkowych na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nowy logotyp w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany jakie dokonały się w naszej firmie na przestrzeni lat.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia bloga, na którym znajdziecie informacje o zmianach w świecie podatków. Zachęcamy również do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku.

Zobacz również:

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się z nami

Zostaw swój numer telefonu
lub adres e-mail, oddzwonimy.