header

Wsparcie JDG Gdańsk / Pruszcz Gdański

Pomoc w prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej towarzyszy pewnym obowiązkom, które warto zrozumieć i spełniać zgodnie z prawem. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową pomoc w identyfikacji i realizacji tych zadań. Dzięki naszemu wsparciu, zapewnimy Ci klarowność i bezpieczeństwo w prowadzeniu Twojego biznesu.Formy Opodatkowania JDG

Ogólne zasady, podatek liniowy, ryczałt ewidencjonowany

W zakresie jednoosobowej działalności gospodarczej istnieje kilka form opodatkowania, w tym na zasadach ogólnych, podatku liniowego oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Nasz zespół ekspercki pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania, zapewniając optymalizację podatkową i zminimalizowanie ryzyka błędów.

Prowadzenie ewidencji dla JDG

Vat, KPiR, Środki trwałe

Ewidencja VAT, KPiR oraz środków trwałych są kluczowymi elementami w księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej. Nasze biuro rachunkowe zajmie się profesjonalnym prowadzeniem tych dokumentacji, dbając o precyzję i zgodność z aktualnymi przepisami

Nadzór nad limitem

do obowiązku prowadzenia ksiąg handlowych, VAT, progami składki zdrowotnej

Zarządzanie limitem, który określa obowiązek prowadzenia ksiąg handlowych, rozliczeń VAT, progów składki zdrowotnej czy posiadania kasy fiskalnej, może być skomplikowane. Nasz dedykowany zespół księgowych zapewni, że będziesz zawsze na bieżąco z wymaganiami prawnymi i unikniesz ewentualnych kar czy nieporozumień.

Dedykowany księgowy dla Twojej firmy

Pełna obsługa JDG

Z myślą o Twojej wygodzie, oferujemy dedykowanego księgowego, który będzie zadedykowany wyłącznie dla Twojej jednoosobowej działalności gospodarczej. Dzięki temu masz pewność, że Twoje sprawy księgowe są pod stałą kontrolą profesjonalisty, gotowego odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Rozliczenia podatkowe

Rozliczenia roczne PIT 36, 36L i 2

Roczne rozliczenia podatkowe PIT 36, 36L i 28 są istotnymi dokumentami dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasze biuro rachunkowe zajmie się kompleksowym przygotowaniem tych rozliczeń, dbając o terminowość, zgodność z przepisami oraz maksymalizację możliwych ulg i odliczeń.
Terminowe informacje o podatkach dla JDGW naszym biurze rachunkowym stawiamy na terminowość i klarowność. Dostarczamy Ci regularne i aktualne informacje dotyczące zmian w przepisach podatkowych, ulgach czy obowiązkach podatkowych, pozwalając Ci być na bieżąco i podejmować świadome decyzje w zakresie prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej.Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej może być skomplikowane, ale nie musi być. Nasze biuro rachunkowe stoi na straży Twojego sukcesu biznesowego, oferując wsparcie w każdym aspekcie księgowości i podatków. Daj nam szansę pomóc Ci w profesjonalnym zarządzaniu swoim biznesem!

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się z nami

Zostaw swój numer telefonu
lub adres e-mail, oddzwonimy.