header

Członek Założyciel Krajowej Izby Biur Rachunkowych w Polsce

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że podczas I Konferencji Właścicieli Biur Rachunkowych – dnia 10 czerwca 2021 została powołana Krajowa Izba Biur Rachunkowych z siedzibą w Warszawie, której nasza Kancelaria została Członkiem Założycielem.

 

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że znaleźliśmy się w tak znakomitym gronie 115 biur rachunkowych z całej Polski, które zapoczątkowały istnienie Izby.

 

„… KIBR – jako umocowany prawnie reprezentant wszystkich biur rachunkowych będzie przede wszystkim zabiegać o:

 

  • stabilność prawa – dążenie do tego, aby przepisy nie zmieniały się z dnia na dzień, a interpretacje w stosowaniu prawa były spójne,

 

  • budowanie świadomości – aby przedsiębiorcy mieli dokładne wytyczne, jakie przepisy są obowiązani stosować na co dzień, oraz jak ważny jest wybór dobrego partnera w prowadzeniu ksiąg,

 

  • szacunek – współpraca oparta na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Zawód księgowego to zawód zaufania publicznego i bardzo nam zależy, aby cieszył się on uznaniem oraz poszanowaniem,

 

  • bezpieczeństwo – będziemy dążyć do prawnego uregulowania naszego zawodu.

 

Uwolnienie zawodu – przyniosło wiele swobód , ale również zagrożeń . Dlatego będziemy dbać o interes prawny biur rachunkowych.

 

  • etykę – każdy biznes kieruje się swoimi prawami i szanujemy te reguły. Nie mamy wpływu na ceny na rynku usług, ale możemy mieć wpływ na to by opinia publiczna miała świadomość tego, że tak jak zróżnicowane są ceny, tak też zróżnicowana jest jakość usług. Będziemy o tym mówić głośno…”

Nie mamy wątpliwości, że:

 

“… W pojedynkę możemy zrobić tak mało, razem możemy zrobić tak wiele…” dlatego jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tak szacownym gronie.

 

To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji  otoczeniem oraz kontynuacja kierunku rozwoju firmy, którym jest świadczenie usług księgowo – podatkowych na najwyższym poziomie.

Zobacz również:

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się z nami

Zostaw swój numer telefonu
lub adres e-mail, oddzwonimy.